Praca w branży gier

Junior Video Editor

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Inne

Title

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje osoby na stanowisko Junior Video Editor. Twórz trailery i inne materiały promocyjne do światowych hitów, jak Frostpunk oraz This War of Mine. Dołącz do nas i pomóż nam wypromować nasze nowe gry!

Twoje obowiązki:

  • Montaż trailerów i innych formatów reklamowych do naszych gier.
  • Nagrywanie gameplayów oraz przygotowywanie konkretnych scen z gier.
  • Renderowanie trailerów oraz innych materiałów multimedialnych.
  • Wykonywanie zdjęć oraz ich obróbka.
  • Pomoc przy przygotowywaniu planów oraz nagrywaniu materiałów reklamowych w studio filmowym.

Wymagania:

  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa znajomość programów Adobe Premiere Pro oraz Adobe After Effects.
  • Umiejętność nagrywania materiałów wideo z gier.
  • Bycie aktywnym graczem.
  • Język angielski i polski na co najmniej komunikatywnym poziomie.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Duża chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy.

Duży plus za:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz odbyte kursy związane z edycją wideo.
  • Obsługa aparatu w zakresie fotografowania oraz nagrywania.
  • Podstawowa znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator oraz Adobe Lightroom.
  • Wcześniejsze doświadczenie w branży gier lub tech.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy B2B.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Budżet na szkolenia jakich potrzebujesz.
  • Atrakcyjny system premiowy: premie roczne, system motywacyjny (akcyjny).
  • Pakiet benefitów: karta Multisport i prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Wyjazdy na imprezy branżowe i integracyjne.
  • Pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min pieszo od stacji Metro Dworzec Wileński i Warszawa Wschodnia (na czas epidemii możliwość pracy zdalnej).

Nie zapomnij dołączyć klauzuli o wykorzystaniu danych osobowych (RODO), bez niej nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojego zgłoszenia:

"I hereby agree to the use of my personal data included in the recruitment application (including CV) in recruitment process for the position indicated in the job offer published by the company 11 bit studios S.A".

Data publikacji: 2021-04-01

Liczba wyświetleń: 702