Praca w branży gier

Junior Level Artist

dla Forestlight Games SA w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Szukamy do zespołu ForestlightGames SA utalentowanego Junior Level Artist.
Nasze portfolio produkcyjne możesz sprawdzić na http://forestlightgames.com/

Twoje zadania:

  • praca w środowisku Unity HDRP wraz z systemem kontroli wersji PlasticSCM
  • budowanie poziomów gry z gotowych assetów
  • przygotowywanie i nagrywanie cutscenek
  • praca z efektami cząsteczkowymi i gotowymi animacjami postaci
  • współpraca z zespołem produkcyjnym

Czego oczekujemy:

  • dobra znajomość Unity
  • poczucie estetyki i wyczucie artystyczne
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy z Unity Timeline i Cinemachine
  • znajomość VFX graph
  • umiejętność samodzielnego montażu prerenderowanych cutscenek w AfterEffects
  • doświadczenie w modelowaniu lowpoly, highpoly
  • znajomość Substance Painter
  • umiejętność animowania
  • każdy inny przydatny w procesie tworzenia gry skill

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • praca zdalna
  • rozliczenie B2B lub umowa o dzieło

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do portfolio. Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2021-04-02

Liczba wyświetleń: 1011