Praca w branży gier

Specjalista ds. HR

dla Frozen District w Kraków

Praca stała Zarządzanie

Cześć!

Jesteśmy Frozen District - studiem gier indie z Krakowa, odpowiedzialnym między innymi, za stworzenie House Flippera i wydanie The Tenants.

Poszukujemy osoby, która wesprze nas w działania HRowych oraz około-HRowych, a z czasem stanie się stałym i niezastąpionym członkiem naszej drużyny, podążającym wraz z nami ku dalszemu rozwojowi i game-dev'owym sukcesom!

Wymagania:

  • Wysoka organizacja pracy
  • Zaawansowana znajomość środowiska Google (Docs, Sheets, Forms, Mail) oraz Microsoft (Word, Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, zaangażowanie i systematyczność
  • Pasja do gier komputerowych

Mile widziane:

  • Znajomość Kodeksu pracy
  • Podstawowa znajomość programów typu Photoshop/GIMP (w czymś musisz robić memy ;p)
  • Wcześniejsza praca w game-devie

Obowiązki:

  • Tworzenie umów o dzieło, pracę, B2B i innych
  • Bliska współpraca z księgowością
  • Tworzenie pozytywnej atmosfery w biurze (people-first attitude)
  • Organizacja eventów pracownicznych (wspólne grania, wyjścia na gokarty, itd.)
  • Wsparcie działu IT w administracji przestrzenią biurową
  • Zamawianie i organizacja gadżetów firmowych
  • Organizacja i nadzorowanie procesu rekrutacji oraz wprowadzania nowych osób do firmy

Co oferujemy?

  • Pracę na pełen etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia (przywiązujemy się do osób, z którymi pracujemy)
  • Elastyczne godziny pracy (wynosimy to stwierdzenie na nowy poziom!)
  • Materiały do nauki, pomoc w rozwoju (mamy podobno jakieś doświadczenie!)
  • Fajny klimat w biurze (gramy razem w gry po pracy, pomagamy sobie i od czasu do czasu organizujemy epickie wspólne grania!)
  • Opiekę medyczną (a przy tym nie jesteśmy korpo)
  • Kartę Multisport (a przy tym cały czas nie jesteśmy korpo ;p )
  • Hektolitry darmowej kawy z ekspresu i yerby w biurze

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie oferty na adres rekrutacja@frozendistrict.com:

  • CV,
  • list motywacyjny.

W wiadomości proszę wysłać swojego ulubionego mema, aby udowodnić, że doczytałeś ofertę do końca ;]

Po przeanalizowaniu przesłanych ofert, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-04-07

Liczba wyświetleń: 321