Praca w branży gier

Account Manager w agencji PR

dla Kool Things w Warszawa

Inne Inne

Account Manager w agencji PR – KOOL THINGS
Account Manager do projektów gamingowych w agencji PR poszukiwany! Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i realizacji projektów łączących PR i marketing w świecie gier video… to odezwij się do nas, chętnie Cię poznamy!
Jesteśmy agencją specjalizującą się w gamingu i nowych technologiach. Wszystko, co jest z tym związane, to nasza działka. W zeszłym roku powiększyliśmy się o dział marketingu gamingowego, by móc zapewnić naszym klientom całościową obsługę ich projektów. A że w tej branży zawsze jest co robić, to czas powiększyć ekipę. Dołączysz do gry?
Opis stanowiska:

• Kompleksowa realizacja projektów PR i marketingowych dla klientów agencji
• Budowanie relacji z klientami i rozpoznawanie ich oczekiwań
• Wsparcie klientów w ich działaniach
• Zarządzanie projektami dla różnych klientów
• Współpraca z PR managerami i działem marketingu
• Koordynacja pracy podwykonawców
• Zarządzanie finansami projektów

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia związanego z obsługą klienta w agencji PR (ewentualnie agencji reklamowej lub domu mediowym)
• Doświadczenie w branży gier i nowych technologii
• Doświadczenie w prowadzeniu zespołu
• Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
• Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
• Język angielski umożliwiający swobodną współpracę z zagranicznymi klientami

Dodatkowe atuty:

• Doświadczenie w pracy z wydawcami i deweloperami gier
• Portfolio zrealizowanych kampanii PR
• Umiejętność łączenia PR i marketingu
• Znajomość polskich i zagranicznych mediów gamingowych
• Umiejętność budowania kolaboracji między markami
• Doświadczenie w eventach online & offline
• Umiejętności redakcji tekstów, pisania informacji prasowych i tłumaczenia tekstów

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym zespole w stabilnej agencji PR & marketingowej
• Obsługę renomowanych klientów oraz realizację ciekawych projektów
• Niezależność i możliwości rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii
• Inspirującą atmosferę i kreatywne rozwiązania
• Zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów
• Przyjazne warunki pracy

Wynagrodzenie w zależności od posiadanych kompetencji: 5500 - 8000 netto.

CV i portfolio wysyłajcie na: careers@koolthings.com
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-04-08

Liczba wyświetleń: 2115