Praca w branży gier

Specjalista ds. marketingu

dla Wenkly Studio Sp. z o.o. w Gliwice (tymczasowo zdalnie)

Zlecenie Inne

Cześć, jesteśmy Wenkly Studio, a nasze biuro mieści się w Gliwicach.
Pracujemy w środowisku Unity3d, w którym stworzyliśmy m.in. VR-ową grę: Elven Assassin
Szukamy Specjalisty ds. marketingu, który dołączy do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • organizacja eventów,
  • generowanie leadów,
  • monitoring i budowanie zasięgu marki w Internecie, i mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube),
  • śledzenie trendów w branży oraz ich aktywne adaptowanie w prowadzonych działaniach marketingowych spółki,
  • analizowanie działań konkurencji,
  • analizowanie rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1)- pisanie maili, prowadzenie rozmów z klientem w języku angielskim (warunek konieczny),
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - kierunek marketing i zarządzanie,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kanałów Social Media (Facebook, Instagram, Youtube),
  • znajomość Ms Excel oraz Ms Power Point,
  • mile widziana znajomość Photoshop oraz platform do prowadzenia kampanii reklamowych (Facebook i Google Ads).

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • pracę tymczasowo zdalną (docelowo w biurze w centrum Gliwic),
  • pracę w młodym dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wenkly Studio Sp. z o.o. ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11/201, 44-100 Gliwice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2021-04-14

Liczba wyświetleń: 248