Praca w branży gier

Unity Developer (Programista C#) - Regular

dla Low Poly Dreams w Poznań

Praca stała Programowanie

LowPolyDreams to niezależne studio istniejące od 2011. Zajmujemy się głównie:

  • portowaniem gier na platformy mobilne
  • pracą nad własnymi grami
  • tworzeniem i rozwijaniem użytkowych aplikacji 3d

Poszukujemy osoby na stanowisko Unity Developer (Programista C#) - Regular, czyli programisty z doświadczeniem pozwalającym na samodzielne wykonywanie powierzonych zadań.

Podstawowe obowiązki:

  • tworzenie, rozwijanie i utrzymywanie gier i aplikacji 3d opartych na silniku Unity
  • programowanie w języku C#
  • portowanie gier na różne platformy (w szczególności mobilne)

Wymagania:

  • dobra znajomość języka C#
  • znajomość silnika Unity (ewentualnie dobra znajomość architektury gier komputerowych lub innego silnika gier)
  • znajomość obsługi systemu kontroli wersji
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną
  • dyspozycyjność w wymiarze co najmniej ½ etatu (preferowane ⅘ lub pełny)

Cechy idealnego kandydata:

  • doświadczenie komercyjne
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • doświadczenie pracy z platformami mobilnymi
  • umiejętność rozwiązywania problemów i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pracę w przyjaznym środowisku doświadczonych developerów
  • elastyczne godziny i wymiar pracy
  • dogodną lokalizację studia – centrum Poznania
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana, bądź masz dodatkowe pytania, skontaktuj się za pomocą poniższego formularza. Przy zgłoszeniu załącz swoje CV i opcjonalnie portfolio.

Proszę o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotr Sienkowski, z siedzibą w Koszalinie, 75-383, ul. Górskiego 10, w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była uwzględniana na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w CV dodatkową klauzulę zgodną z wzorem poniżej:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotr Sienkowski, z siedzibą w Koszalinie, 75-383, ul. Górskiego 10, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2021-04-23

Liczba wyświetleń: 482