Praca w branży gier

3D Generalist

dla Orbital Knight w Warszawa / Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Orbital Knight poszukuje osoby na stanowisko 3D Generalist!
Twórz grafiki, animacje i inne materiały wizualne do uwielbianych przez graczy tytułów, takich jak Spire Blast czy Kickerinho.

Jesteśmy zgranym i ambitnym zespołem z prawie 10-letnim doświadczeniem w branży gier mobilnych. Tworzymy gry hyper-casual oraz tytuły premium dla Apple Arcade. Na początku 2021 roku świętowaliśmy 100 milionów pobrań. Dołącz do naszej rycerskiej drużyny!

Twoje zadania:

  • przygotowanie assetów tj. tworzenie konceptu, modelowanie, teksturowanie, eksportowanie, przygotowanie prefabu
  • tworzenie grafik 2D i 3D
  • tworzenie animacji 3D
  • bliska współpraca z zespołem programistów i testerów
  • kreatywne współtworzenie gier i uczestniczenie w "burzach mózgów"
  • raportowanie z postępu prac

Aby odnieść sukces musisz:

  • posiadać doświadczenie obejmujące podobny zakres zadań (portfolio)
  • znać Unity przynajmniej na podstawowym poziomie
  • umieć wyszukiwać referencje i tworzyć własne concepty na ich podstawie
  • chcieć się rozwijać i uczyć nowych narzędzi
  • wspierać zespół - sukces to u nas sport drużynowy
  • znać język polski (biegle, to nasz podstawowy język komunikacji) i język angielski (B2)

Dodatkowo zalety:

  • znajomość narzędzi 3D - Blender
  • orientacja w najnowszych trendach w grach mobilnych
  • doświadczenie w gamedevie
  • cięty dowcip

Możesz liczyć na:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia (7.000,00-13.000,00 PLN netto na B2B)
  • zatrudnienie na kontrakcie B2B lub na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • szybki rozwój zawodowy i finansowy
  • możliwość pracy zdalnej lub pracy z biura
  • sprzęt i licencje niezbędne do wykonywania swojej pracy
  • wsparcie w podejmowaniu nowych wyzwań zawodowych
  • przyjazny, otwarty i tolerancyjny zespół - dyskutujemy, gramy wspólnie w gry, dzielimy się memami i zdjęciami naszych zwierząt
  • tłusty czwartek! (raz w roku…)
  • benefity: ubezpieczenie zdrowotne w PZU, multisport
  • 22 płatnego nieświadczenia usług ( dla B2B )

Aby móc przetwarzać Twoje zgłoszenie, prosimy o dodanie do CV obowiązkowej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Orbital Knight Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-807 przy Al. Jerozolimskich 96, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Klauzula informacyjna:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO informuję, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Orbital Knight Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-807, Aleje Jerozolimskie 96
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO) na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest dział kadr oraz kadra zarządzająca Spółki.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procedury rekrutacji.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy contact@orbitalknight.com
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

Data publikacji: 2021-04-23

Liczba wyświetleń: 856