Praca w branży gier

Unity Developer / Mobile Developer

dla HONETi w zdalnie

Praca stała Programowanie

Jeśli pasjonujesz się tworzeniem aplikacji i gier, a Unity i C# nie jest dla Ciebie tajemnicą - zapraszamy do współpracy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości C#,
  • bardzo dobrej znajomości silnika Unity,
  • umiejętności dostarczania kodu wysokiej jakości - zgodnie z wymaganiami i bez błędów,
  • znajomości podstawowych zagadnień związanych z grafiką i animacją,
  • umiejętności korzystania z systemów kontroli wersji,
  • chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań,
  • umiejętności czytania dokumentacji w języku angielskim,
  • wysokiej komunikatywności,
  • umiejętności pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

Dodatkowym atutem będzie:

  • ukończone (lub w trakcie) studia wyższe, kierunkowe.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie gier różnych typów i na różne platformy,
  • tworzenie aplikacji różnych typów i na różne platformy,
  • projektowanie narzędzi,
  • optymalizacja kodu pod względem wykorzystywania CPU/Memory,
  • integracja z zewnętrznymi API: Payments, Google, Facebook, Twitter itp...
  • stała współpraca z zespołem.

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • możliwość tworzenia gier i aplikacji dla setek tysięcy użytkowników,
  • doposażenie stanowiska w pracy wg indywidualnych wymagań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • kartę MultiSport,
  • szkolenia,
  • rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, B2B.

Przebieg rekrutacji:

  • wyślij nam swoje CV,
  • kontaktujemy się w wybranymi osobami oraz pytamy o konkretne, dodatkowe informacje,
  • wykonanie prostego zadania testowego (w domu),
  • rozmowa kwalifikacyjna,
  • decyzja i rozpoczęcie współpracy na okres testowy do 3 miesięcy.

UWAGA: Oferta dotyczy pracy przy budowaniu aplikacji mobilnych i gier. Nie jest to praca tylko przy samych grach.

Data publikacji: 2021-04-26

Liczba wyświetleń: 312