Praca w branży gier

Technical Artist [UE4]

dla Live Motion Games S.A. w Zdalnie / Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

O nas - Live Motion Games Warsaw

Jesteśmy warszawskim oddziałem firmy Live Motion Games, obecnie tworzącym takie gry jak Chernobyl Liquidators Simulator, Builders of China i innymi niezapowiedzianymi projektami.
Pracujemy w małych zespołach i szukamy osób samodzielnych, z inicjatywą i ciekawskich.

Szukamy Technical Artysty który pomoże nam zapewnić jak najlepszy performance naszych gier (od gier FPP po city buildery) oraz znaleźć najlepsze sposoby wprowadzania lub poprawiania oświetlenia, shaderów i innych elementów artystycznych. Pozycja samodzielna, o znacznym wpływie na finalne odczucia gracza i działanie gry.

Opis stanowiska:

Jako Technical Artist współpracowałbyś blisko z programistami i artystami, wspólnie tworząc z nimi pipeline pracy. W zależności od projektu miałbyś także wpływ na ogólny styl artystyczny gry.

Do Twoich obowiązków należałoby:

  • Prototypowanie i implementacja nowych funkcjonalności artystycznych
  • Tworzenie i optymalizacja shaderów
  • Optymalizacja poziomów, oświetlenia, modeli i materiałów
  • Tworzenie lub wyszukiwanie wewnętrznych tooli do optymalizacji pracy zespołu oraz ich dokumentacji
  • Czuwanie nad ogólnym stanem projektu i rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • Doskonała znajomość Unreal Engine
  • Portfolio z zakresu tech/level artu które możesz nam pokazać
  • Znajomość procesów produkcyjnych w grach video
  • Umiejętność priorytetyzacji i optymalnego pokonywania artystycznych wyzwań

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie przy pracy nad komercyjnymi tytułami
  • Bycie zapalonym graczem
  • Komunikatywność i terminowość
  • Chęć ciągłego rozwoju

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość podwyżek, premii i awansu.
  • Elastyczny czas pracy (core hours: 10:00-15:00).
  • Biuro w wygodnej lokalizacji: blisko metro, restauracje i centrum handlowe.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV i/lub link do portfolio poprzez formularz Skillshot.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Częścią procesu rekrutacyjnego będzie rozmowa rekrutacyjna oraz zadanie testowe.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2021-04-26

Liczba wyświetleń: 197