Praca w branży gier

Concept Artist

dla Game Hunters S.A. w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

GameHunters SA poszukuje Concept Artysty:

Jakie będą Twoje zadania:

  • projektowanie elementów świata gry (budynki, lokacje, przedmioty);
  • proponowanie usprawnień graficznych przez podrysowywanie screenshotów;
  • współpraca z zespołem nad utrzymaniem spójnej wizji graficznej;
  • okazjonalne wsparcie działów Level Art oraz UI w przygotowywaniu assetów graficznych 2D.
  • tworzenie ilustracji i conceptów do gier

Czego oczekujemy:

  • portfolio pełnego ciekawych pomysłów;
  • bardzo dobrej znajomości Adobe Photoshop;
  • przekrojowej znajomości rynku gier.

Mile widziane:

  • znajomość środowiska UE4 oraz pracy z systemem kontroli wersji;
  • znajomość tworzenia elementów UI

Czego możesz oczekiwać od nas:

  • atrakcyjnego wynagrodzenia opartego na posiadanych umiejętnościach i doświadczeniu (UoD/B2B);
  • dobrej atmosfery, wzajemnego szacunku;

W aplikacji prosimy o załączenie informacji:
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”.

Data publikacji: 2021-04-30

Liczba wyświetleń: 811