Praca w branży gier

Level Designer

dla Dark Point Games S.A. w Toruń

Praca stała Design

Firma Dark Point Games S.A. z siedzibą w Toruniu poszukuje kandydatów na stanowisko Level Designer do pracy przy grze.

Zakres obowiązków:

  • Prototypowanie mechanizmów w grze umożliwiających wdrożenie różnych aspektów rozgrywki.
  • Prototypowanie scen na podstawie przygotowanego scenariusza i concept artów.
  • Projektowanie i układanie poziomów 3D (whiteboxing) w edytorze Unreal Engine 4.
  • Prototypowanie przestrzeni rozgrywki, zagadek, questów.
  • Praca iteracyjna w celu uzyskania najlepszej grywalności i jakości.
  • Bliska współpraca z Game Designem.

Czego oczekujemy:

  • Znajomość silnika Unreal Engine 4.
  • Umiejętność projektowania poziomów i balansowanie rozgrywki (praca iteracyjna).
  • Pasja do gier komputerowych/konsolowych.
  • Kreatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dostarczanie pracy w terminie.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-04-30

Liczba wyświetleń: 394