Praca w branży gier

Level Designer

dla MeanAstronauts w zdalnie

Praca stała Design

Firma MeanAstronauts S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko Level Designer do pracy przy grze survival/RPG/TPP.

Zakres obowiązków:

  • prototypowanie mechanizmów gameplay-u
  • prototypowanie scen na podstawie przygotowanego scenariusza
  • projektowanie i układanie poziomów 3D w edytorze Unreal Engine 4.
  • prototypowanie przestrzeni rozgrywki oraz questów

Czego oczekujemy:

  • interesujące portfolio
  • znajomość silnika Unreal Engine 4
  • umiejętność projektowania poziomów i balansowanie rozgrywki
  • pasja do gier komputerowych/konsolowych (FPP/TPP/RPG)
  • kreatywność oraz sumienne podejście do wykonywanych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • prace w 100% zdalną
  • wynagrodzenie na poziomie 6.000 - 9.000 PLN

Prosimy o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-05-02

Liczba wyświetleń: 406