Praca w branży gier

Unity Developer

dla La Familia w Warszawa

Zlecenie Programowanie

LA FAMILIA jest kameralnym studiem gier, które ma swoją siedzibę w Warszawie.
Poszukujemy osoby na stanowisko Unity developer. Jeśli Twoją pasją są gry i ich tworzenie, a Unity obsługujesz biegle, to potrzebujemy właśnie Ciebie i Twoich umiejętności!
Nowa, bardzo ciekawa produkcja, opierająca swoją mechanikę na zagadkach szachowych poszukuje potężnego czarodzieja!

WARUNKI KONIECZNE:

  • umiejętność programowania w języku C# (lub innego do Unity)
  • bardzo dobra znajomość Unity,
  • czytanie ze zrozumieniem po angielsku.

OCZEKUJEMY:

  • dokładności przy pracy z kodem (clean code, design patterns, code review, data structures),
  • umiejętności pracy w zespole i zrozumiałego komunikowania się,
  • mile widziane doświadczenie w branży,
  • znajomość zasad gry w szachy.

OBOWIĄZKI:

  • implementacje mechanik gameplay’u,
  • dbanie o strukturę projektu i jego optymalizację,
  • koordynowanie repozytorium,
  • tworzenie dokumentacji i backlogu projektu.

OFERUJEMY:

  • dołączenie do zespołu pracującego nad autentycznymi grami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 7000 PLN+,
  • udział w ciekawych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w kreatywnym środowisku z pasjonatami gier.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LA FAMILIA S.A. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LA FAMILIA S.A. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Data publikacji: 2021-05-17

Liczba wyświetleń: 272