Praca w branży gier

Specjalista od UA/Marketingu gier mobilnych

dla Movie Games Mobile S.A. w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Movie Games Mobile S.A. zajmuje się portowaniem tytułów od Movie Games, spółki mającej w swoim portfolio takie tytuły jak Drug Dealer Simulator, Lust for Darkness, Plane Mechanic Simulator czy The Beast Inside. Movie Games Mobile zajmuje się też tworzeniem oraz wydawaniem własnych gier mobilnych, dlatego cały czas poszukujemy ludzi gotowych wesprzeć nas w tych działaniach.

Obowiązki

  • Planowanie i praktyczne zarządzanie kampaniami społecznościowymi w celu zwiększenia liczby instalacji aplikacji i określonych wskaźników KPI.
  • Analiza skuteczności kampanii i odpowiednia jej optymalizacja.
  • Testowanie i eksperymentowanie z nowymi strategiami i taktykami marketingu online.
  • Zarządzanie raportami i kluczowymi narzędziami raportowania co tydzień/miesiąc.
  • Komunikacja z zespołem, twórcami internetowymi oraz przedstawicielami sieci reklamowych

Wymagania

  • Przynajmniej 2 lata udokumentowanego doświadczenia w zarządzaniu kampaniami aplikacji/gier mobilnych
  • Wiedza na temat atrybucji mobilnej (Adjust/Tenjin)
  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie i dobre umiejętności pisania.
  • Umiejętności analizy danych
  • Motywacja i samoorganizacja
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (14 000 - 20 000zł)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Realny wpływ na realizowany projekt
  • Ciekawe i kreatywne środowisko pracy w branży gier
  • Praca w biurze w centrum Warszawy lub zdalnie

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Movie Games Mobile Spółka Akcyjna, z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2021-05-25

Liczba wyświetleń: 208