Praca w branży gier

Game Designer

dla Space Fox Games S.A. w Warszawa/ zdalnie

Praca stała Design

Aktualnie poszukujemy Game Designer’a , który zasili nasz nerdowski zespół i pomoże nam w pracach nad Metroidvanią na silniku Unity.

Więcej o nas: World-LooM

Obowiązki:
• Zaprojektowanie i balans dodatkowych mechanik i rozgrywki
• Zaprojektowanie i balans poziomów
• Współtworzenie dokumentacji projektowej
• Drobny QA i kontakt z naszym QA team

Oczekujemy:
• Min. 1,5 roku doświadczenia jako game designer (lub na pokrewnym stanowisku)
• Znajomości Unity na poziomie podstawowym
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Dużej wyobraźni i pomysłowości
• Samodzielności i dbałości o szczegóły
• Umiejętności pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
• Znajomość gatunku Metroidvania
• Udokumentowany udział w wydaniu projektu komercyjnego
• Znajomość procesu produkcyjnego gier
• Chęć do dalszego rozwoju

Co oferujemy:
• Wynagrodzenie i rodzaj umowy zależne od doświadczenia i umiejętności (4000-7000 netto)
• Elastyczny czas pracy z core hours 10-15
• Pracę zdalną z możliwością pracy w biurze przy Metrze Wilanowska
• Wpływ na ostateczny kształt gry
• Super zespół i świetną atmosferę
• Cykliczne imprezy z planszówkami i grami online

Prosimy o dodanie w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000))

Data publikacji: 2021-06-08

Liczba wyświetleń: 437