Praca w branży gier

Head of Studio

dla Image Games w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Spółka Image Games poszukuje osoby na stanowisko Studio Head w biurze w Warszawie. Naszym celem jest produkcja gier z segmentu AA z gatunku cRPG.

Zakres obowiązków

Jako Studio Head zbudujesz swój zespół i we współpracy z partnerem produkcyjnym wdrożysz go do pipeline’u produkcyjnego, aby zbudować workflow pozwalający przejąć obsługę kolejnych projektów studia.

Określisz cele dla swojego zespołu, wdrożysz najlepsze praktyki i narzędzia, w tym narzędzia do mierzenia wydajności i jakości pracy.

Będziesz współpracować także z innymi działami firmy oraz partnerami, aby razem z nimi zapewnić grze możliwie najlepszą promocję, w tym z użyciem materiałów z udziałem twórców gry.

Będziesz odbierać i akceptować dostarczane przez dewelopera milestone’y oraz dbać o zapewnienie ich najwyższej jakości.

Przez cały okres pracy będziesz budować kulturę pracy opartą na rozwoju, kreatywności, komunikacji i współpracy.

Kwalifikacje

  • Głęboka wiedza i doświadczenie w produkcji gier z segmentu AA.
  • Zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu.
  • Umiejętności z zakresu business managementu, analitycznego myślenia i komunikacji.
  • Nastawienie na pracę zespołową, także pomiędzy różnymi zespołami.
  • Przedsiębiorczość niezbędna do implementacji skutecznej strategii rozwoju i budowy długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji z partnerami.
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania pracą zespołu developerskiego.
  • Głęboka wiedza i pasja do branży gier wideo.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Możliwość zbudowania własnego zespołu.
  • Współpraca ze światowej klasy partnerem produkcyjnym.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
  • Partycypowanie w sukcesach finansowych i artystycznych realizowanych gier.

Prosimy o składanie aplikacji online, załączając CV, portfolio zrealizowanych projektów. Prosimy o uzupełnienie CV o następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Image Games S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Preferowana forma współpracy: kontrakt b2b

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do usłyszenia!

Data publikacji: 2021-06-08

Liczba wyświetleń: 477