Praca w branży gier

UI Designer

dla Moonlit S.A. w Kraków, zdalnie

Zlecenie Design

Moonlit

UI Designer

Moonlit S.A., krakowskie studio game-dev, pracujące nad takimi tytułami jak Model Builder i Dog Trainer poszukuje UI Designera do współtworzenia obecnych i przyszłych produkcji.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Projektowanie interfejsu użytkownika gry
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym, w szczególności z działem designu
  • Tworzenie i dbanie o User Experience w grze
  • Tworzenie prototypów interfejsu oraz finalne wykonanie zaprojektowanych elementów

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku UI/UX Designera lub odpowiadającym
  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Doskonała komunikacja, w tym z osobami o technicznym i artystycznym profilu
  • Wyczucie estetyki i kreatywność

Co potraktujemy jako dodatkowy atut?

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie
  • Znajomość rynku gier-symulatorów
  • Umiejętność szacowania nakładu pracy w ramach przydzielonego zadania

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę z doświadczonym zespołem deweloperskim i marketingowym
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, rozwój i naukę pod okiem doświadczonych kolegów
  • Dostęp do profesjonalnego sprzętu (dev-kity konsol, VR, serwery itp.)
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 11:00-15:00)
  • Realny wpływ na procesy oraz efekty produkcji
  • Pomoc w relokacji / udogodnienia w przypadku pracy zdalnej

Chcesz do nas dołączyć? Prześlij nam swoje CV na adres: careers@moonlit.games

Do zobaczenia!

W treści maila prosimy o zawarcie klauzuli z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).

Moonlit

Data publikacji: 2021-06-15

Liczba wyświetleń: 195