Praca w branży gier

Senior/Lead 2D Artist

dla Stribog Games w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanych senior grafików 2d, którzy będą tworzyć koncepty bohaterów i teł dla naszej gry mobilnej w stylu fantasy.

ZADANIA

  • Tworzenie postaci według ustalonych artguidów
  • Opracowywanie grafiki o wysokim stopniu jakości
  • Utrzymywać stylistyczną spójność wyprodukowanych grafik

WYMAGANE SKILLE

  • Ponad 3 lata doświadczenia w branży gier
  • Portfolio z przykładami renderów postaci i tła w wysokiej jakości
  • Wysoki poziom wiedzy o anatomii, kompozycji i kolorze
  • Kierowanie zespołem artystów 2D: organizacja spotkań, wyznaczanie/przypisywanie zadań, monitorowanie ich realizacji
  • Współpraca z zespołem grafików, designerów i animatorów

MILE WIDZIANE

  • Wiedza o świecie “fantasy” w grach i pop kulturze *Pasja do branży gier, chęć pracy w zespole

OFERUJEMY

  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy

Data publikacji: 2021-06-18

Liczba wyświetleń: 421