Praca w branży gier

Community Manager / Social Media

dla Monster Couch w Poznań lub zdalnie

Praca stała Inne

Do zespołu Monster Couch w związku z sukcesem Wingspana poszukujemy osoby na stanowisko:
Community Manager / Social Media.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za opiekę oraz rozwój nad naszymi profilami w social media, jak i społecznościami, które się wokół nich utworzyły. Będziesz na froncie naszej komunikacji. Będziesz reagować na problemy graczy i przekazywać informacje o bugach zespołowi. Na to stanowisko szukamy osoby która lubi brać na siebie odpowiedzialność za powierzone rzeczy. Kogoś, kto dba o ludzi, widzi szeroki obraz swoich działań ale nie zapomina o szczegółach.

Szukamy osoby która w trakcie swoich działań wyłapie potencjalnie ciekawego partnera, stworzy z nim relacje oraz podtrzyma kontakt z tymi z którymi już współpracujemy. Szukamy osoby która będzie pomostem pomiędzy społecznością a zespołem.

Obowiązki:

  • Community management (opieka oraz rozwój community na Discordzie, w tym współpraca z moderatorami);
  • Pisanie i publikowanie aktualizacji na platformowych kanałach (Steam, Switch) we współpracy z resztą zespołu (patch notesy, aktualizacje, ogłoszenia);
  • Opieka oraz rozwój naszych social media - Facebook, Instagram, Twitter, Reddit, TikTok - interakcje, planowanie i tworzenie postów, zlecanie stworzenia materiałów reklamowych;
  • Copywriting;
  • Support - odpowiadanie na maile i recenzje od graczy, oraz współpraca z zespołem w celu naprawienia problemów.

Wymagania:

  • 2+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doskonałej znajomości języka angielskiego;
  • Lekkość pióra, kreatywność;
  • Zimna krew i dojrzałość emocjonalna;
  • Umiejętność łagodzenia konfliktów;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na zagranicznych rynkach;
  • Znajomość innych języków;
  • Wszelkie umiejętności związane z produkcją gier;
  • Znajomość Photoshopa;
  • Znajomości rynku gier komputerowych i planszowych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 3500-5500 zł netto na UoP lub 5000-9000 zł netto na B2B (płatne urlopy przy B2B);
  • Przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów;
  • Pracę zdalną lub w naszym poznańskim biurze (w Pyramida Hub);
  • Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej.

O nas:
Aktualnie pracujemy nad rozwijaniem naszego najnowszego tytułu Wingspan oraz portujemy gry na konsole Xbox, PlayStation i Switch. Nasze najbliższe plany skupiają się wokół dodatkowych platform i dodatków do Wingspana, w dalszej perspektywie planujemy rozwijać nasze portfolio o kolejne cyfrowe gry planszowe, konsolowe porty i oryginalne produkcje.

Nasze biuro, do którego w czasach pandemii pewnie nie będziesz zaglądać zbyt często mieści się rzut beretem od Starego Rynku, w Pyramida Hub - poznańskim kolektywie twórców, skupiającym studia i freelancerów związanych głównie z gamedevem.

Jak się zgłosić:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego, koniecznie z dopiskiem “Community / Social Media” w tytule wiadomości - jobs@monstercouch.com

Prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2021-07-02

Liczba wyświetleń: 750