Praca w branży gier

Animator 3D [UE 4]

dla Live Motion Games S.A. w Zdalnie / Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Title

Dynamicznie rozwijające się studio Live Motion Games, z siedzibami w Warszawie i Katowicach, poszukuje osób, które uzupełnią nasz zespół. Obecnie tworzymy m.in. takie gry jak mocno oczekiwane i docenione przez graczy Builder Simulator, Chernobyl Liquidators, a także ambitne Builders of China.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w chwili obecnej w naszej firmie obowiązuje praca zdalna - nie planujemy jednak obowiązkowego powrotu do biura w Warszawie, więc chętnie przyjmiemy osoby do bezterminowej pracy zdalnej. Szukamy osób na stanowisko: "Animator 3D [UE 4]"

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie rigów i animacji dla postaci i innych obiektów.
  • Importowanie animacji do silnika i ustalanie klatek kluczowych.
  • Ścisła współpraca z Art Directorem, artystami 3D i innymi animatorami.

Wymagamy:

  • Minimalnie 2 lata doświadczenia w branży gier na podobnym stanowisku oraz portfolio.
  • Umiejętność szybkiego tworzenia realistycznych animacji postaci oraz innych obiektów.
  • Bardzo dobra znajomość Maya lub Motion Builder.
  • Doświadczenie w pracy z UE4.
  • Komunikatywność i terminowość.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z blueprint’ami w UE4.
  • Doświadczenie w pracy z motion capture.
  • Znajomość rynku gier.
  • Bycie zapalonym graczem.
  • Chęć ciągłego rozwoju.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Duży wpływ na tworzone gry
  • Elastyczny czas pracy (core hours 10:00-15:00).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, umowy o dzieło, kontraktu B2B (faktura VAT)

Kandydatów/ki zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z linkami do portfolio poprzez formularz Skillshot. Częścią procesu rekrutacyjnego będzie rozmowa rekrutacyjna oraz zadanie testowe.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2021-07-02

Liczba wyświetleń: 287