Praca w branży gier

Game Designer [UE 4]

dla Live Motion Games S.A. w Zdalnie / Warszawa

Praca stała Design

Title

Dynamicznie rozwijające się studio Live Motion Games, z siedzibami w Warszawie i Katowicach, poszukuje osób, które uzupełnią nasz zespół. Obecnie tworzymy m.in. takie gry jak mocno oczekiwane i docenione przez graczy Builder Simulator, Chernobyl Liquidators, a także ambitne Builders of China.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w chwili obecnej w naszej firmie obowiązuje praca zdalna - nie planujemy jednak obowiązkowego powrotu do biura w Warszawie, więc chętnie przyjmiemy osoby do bezterminowej pracy zdalnej. Szukamy osób na stanowisko: "Game Designer [UE 4]"

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych mechanik i UX
  • Tworzenie dokumentacji
  • Nadzór nad implementacją zdesignerowanych funkcjonalności
  • Współpraca z innymi członkami zespołu (programistami, level designerami, grafikami, etc.)
  • Bliska współpraca z project ownerem
  • Pomoc w utrzymywaniu spójnej wizji projektu

Wymagamy:

  • Doświadczenie w zespołowej pracy w branży gier wideo
  • Znajomość Unreal Engine 4 w zakresie pozwalającym na swobodny design
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Zdolność organizacji pracy własnej oraz reszty zespołu, planowania, improwizowania i podejmowania inicjatywy
  • Umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia
  • Znajomość rynku gier i konwencji gatunkowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Duży wpływ na tworzone gry
  • Elastyczny czas pracy (core hours 10:00-15:00).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, umowy o dzieło, kontraktu B2B (faktura VAT)

Kandydatów/ki zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z linkami do portfolio poprzez formularz Skillshot. Częścią procesu rekrutacyjnego będzie rozmowa rekrutacyjna oraz zadanie testowe.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2021-07-02

Liczba wyświetleń: 395