Praca w branży gier

Unity C# Developer - Junior/Mid

dla ManyDev Studio SE - Łódź w Łódź

Praca stała Programowanie

Cześć!

Do zespołu poszukujemy programisty na stanowisko Unity 3D Developer.
Firma dopiero co powstała, tudzież zbieramy zespół by poprowadzić projekt,
który będzie utrzymany w tematyce Sci-Fi RTS.

Zadania

  • skrypty mechanik głównych rozgrywki,
  • podstawowa obsługa UI,
  • tworzenie skryptów edytora do Unity 3D,

Wymagania

  • praktyczna znajomość Unity 3D oraz języka C# (.NET włącznie)
  • zdolność spójnego projektowania systemów rozgrywki
  • kreatywność, umiejętność prototypowania,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • organizacja swojej pracy, systematyczność i sumienność
  • znajomość systemu kontroli wersji Git (Fork, SourceTree lub podobne)
  • podstawowy angielski
  • przynajmniej jeden projekt komercyjny

Mile widziane

  • umiejętność pisania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w growych projektach (super jeśli z gatunku RTS albo builde-rach),
  • wzorce projektowe

Oferujemy

  • godziny pracy dostosowane do twoich potrzeb (wykorzystujemy system core hours),
  • sprzęt i miejsce do pracy oraz miłą atmosferę,
  • zatrudnienie na podstawie UoD lub B2B,
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności,
  • biuro w centrum Łodzi z łatwym dostępem do MPK,

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, wyślij CV, portfolio oraz parę słów o sobie z poniższą klauzulą w formularzu. Ewentualnie zostaw maila, a odezwiemy się jak najszybciej :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-07-05

Liczba wyświetleń: 520