Praca w branży gier

Generalist 3D (mid)

dla 3R Games w Zdalnie / Poznań

Praca stała Grafika i animacja

W 3R Games S.A. zajmujemy się produkcją i portowaniem gier na platformy VR.
Szukamy zarówno zdolnych freelancerów, jak i stałych partnerów, którzy dowiozą je razem z nami.

Mamy mocny team, pewne finansowanie, hitowy Thief Simulator w trakcie portowania na Oculus Quest i własną markę na starcie produkcji. Stawiamy na skill, terminowość i przejrzystą komunikację.

Jeśli to także Twoje wartości to zapraszamy do ekipy na stanowisko:

Zadania

  • pełnienie roli generalisty - artysty grafika 3D z szerokim wachlarzem umiejętności
  • modelowanie high i low poly, hard surface, organic / sculpting
  • retopologia, baking, UV mapping

Oczekiwania

  • doświadczenie poparte portfolio
  • dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • zdolność wejścia w zastany workflow
  • dobra znajomość wybranego środowiska graficznego 2D/3D
  • praca z prefabami i templates

Mile widziane

  • tworzenie postaci i/lub animacja

Oferujemy

  • wynagrodzenie w przedziale 7000-8500 netto (B2B)
  • elastyczny czas pracy (core hours 10:00-15:00)
  • pracę zdalną, a jeśli chcesz - biuro w Poznaniu
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną

Rekrutacja

  1. Aplikacje zgłaszaj tylko i wyłącznie przez formularz Skillshot.
  2. Rekrutacja może obejmować wykonanie zadania testowego.
  3. Umieść w zgłoszeniu klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2021-07-07

Liczba wyświetleń: 632