Praca w branży gier

UI Unity Developer

dla Fuero Games w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Cześć!

Z tej strony ekipa Fuero Games. Bardzo fajnie, że zainteresowało Cię nasze ogłoszenie :)
Jesteś ciekaw szczegółów? To lecimy!

Zajmujemy się produkcją gier na większość najpopularniejszych obecnie platform, natomiast śmiało można powiedzieć, że naszą specjalnością są gry mobilne. Działamy od 2012 roku i od tego czasu otrzymaliśmy dużo nagród i wyróżnień. Dla przykładu, jedna z naszych gier była pierwszą europejską produkcją przetestowaną w technologii 5G :)
Do każdego podchodzimy indywidualnie, a panująca u nas atmosfera jest zdecydowanie niekorporacyjna i zwyczajnie przyjemna. Chcemy tworzyć dobry klimat, który pozwoli osobom kreatywnym rozwijać swoje talenty. Możesz liczyć na to, że jeśli twój pomysł będzie wartościowy i możliwy do realizacji, pomożemy Ci przekuć wizję w rzeczywistość. Bardzo zależy nam na tym, żeby każdemu dać możliwość rozwoju!
Nasz zespół zajmujący się grami mobilnymi szuka obecnie nowego UI Unity Developera.
Jeśli właśnie Ty obejmiesz tę rolę, będziesz odpowiedzialny lub odpowiedzialna za programowanie naszych gier mobilnych. Zajmiesz się wszystkimi aspektami, ale przede wszystkim będziesz odpowiadać za elementy UI w naszych grach.
Jeśli szukasz nowego wyzwania i podobnie jak my, lubisz pracę w dobrym klimacie z ciekawymi i różnorodnymi projektami, z którymi nie będziesz się nudzić, to być może jesteś naszym nowym UI Unity Developerem?
Dowiesz się jeśli będziemy mieć okazję Cię poznać, a to stanie się tylko wtedy jeśli prześlesz do nas swoje CV :)

Zastanawiasz się jakie przykładowe zadania mogą być przed Tobą postawione? Oto lista:

  • Współpraca przy tworzeniu designu technicznego i ogólnej wizji podczas wszystkich etapów produkcji
  • Projektowanie i implementacja systemów z naciskiem na UI
  • Praca z firmowym frameworkiem do gier, praca nad UI gry, integracja z backendem oraz zewnętrznymi pluginami

Żeby dobrze Ci się pracowało potrzebujesz następujących umiejętności i wiedzy:

  • około 2 lat doświadczenia jako programista gier, w szczególność UI
  • bardzo dobrej znajomości Unity3D
  • praktycznej wiedzy z zakresu projektowania UI
  • znajomości C #
  • znajomości języka angielskiego i polskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.
  • doświadczenia w pracy w zespole
  • Oczywiście nie obejdzie się też bez pasji do gier :)

Byłoby naprawdę super, jeśli:

  • masz doświadczenie w tworzeniu gier (idealnie F2P) na platformy mobilne
  • znasz Text Mesh Pro, Unity UI lub 9Slice
  • potrafisz tworzyć komponenty UI pod kątem nierozpoczętych jeszcze projektów

Wiesz już co będziesz robić, jakie umiejętności będą Ci potrzebne i co będzie dodatkowym atutem. Teraz zobacz jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • Najpierw musisz przesłać swoje CV - niespodzianka, co? :P
  • Jeśli twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, otrzymasz do wykonania zadanie rekrutacyjne. Czas na jego wykonanie to 7 dni.
  • Zadanie oceni nasz CTO lub któryś z senior developerów i jeśli wszystko będzie w porządku, zaprosimy Cię do kolejnego i ostatniego etapu procesu.
  • Finalne spotkanie potrwa około godziny i poznasz na nim kilka osób: naszego CTO (lub którego z senior developerów), HR Manager i rekrutera.
  • Maksymalnie po dwóch tygodniach od spotkania otrzymasz od nas informację zwrotną (zwykle zajmuje nam to krócej :) )

Gdy już dołączysz do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Współpracę w oparciu o UoP, B2B, umowę zlecenie lub umowę o dzieło - sam wybierasz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza :)
  • 21 lub 26 płatnych dni wolnych niezależnie od formy współpracy.
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę i klimat do rozwoju twoich talentów.
  • Pracę z ludźmi, od których możesz się uczyć i wymieniać wiedzą i doświadczeniem.
  • Elastyczne godziny pracy i zdrowy balans między pracą a życiem prywatnym.
  • Cotygodniowe lekcje angielskiego.
  • Opiekę medyczną Medicover.

Zainteresowany? Aplikuj śmiało! :)

Jak zaaplikować?
Prześlij proszę swoje CV na adres: jobs@fuerogames.com z tagiem "[UI Unity Developer]" w tytule.
Do CV dołącz proszę następującą kaluzulę:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fuero Games dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Jeśli chciałbyś, żebyś zachowali kontakt do Ciebie na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz jeszcze:
,,Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobownych na potrzeby przyszłych rekrutacji"

Twoje dane przetwarzane będą przez:
Fuero Games Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wita Stwosza 32/7 02-66

Data publikacji: 2021-07-15

Liczba wyświetleń: 238