Praca w branży gier

Office Manager

dla One More Level S.A. w Kraków

Praca stała Inne

Hej! Jesteśmy trzydziestoosobowym zespołem One More Level, który stworzył Ghostrunnera. Nasza wydana w 2020 roku gra osiągnęła poziom 91% pozytywnych recenzji na Steam. Dzięki temu projektowi wiele się nauczyliśmy – o nas, o naszych możliwościach i o tym co chcielibyśmy osiągnąć.

Naszą misją jest tworzenie unikalnych, odważnych i niezależnych twórczo gier, które pod względem jakości oraz wykonania audiowizualnego dorównują produkcjom AAA. Zespół, wspólna wizja i transparentność to kluczowe wartości dla One More Level, na których staramy budować każdą naszą aktywność.

Aktualnie wciąż wspieramy i rozbudowujemy Ghostrunnera; w tym samym czasie szukamy doświadczonych pracowników do naszych kolejnych projektów: Cyber Slash i Ghostrunner 2.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z księgowością i dbanie o poprawny obieg dokumentacji,
  • prace biurowe związane z administracją,
  • organizacja pracy biura,
  • opieka nad sprawami kadrowymi i pracowniczymi,
  • wprowadzanie płatności do systemu bankowego,
  • prowadzenie korespondencji z klientami, partnerami lub zleceniobiorcami Spółki,
  • współpraca z Zarządem i Radą Nadzorczą Spółki,
  • współorganizowanie spotkań, wydarzeń firmowych.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie, systematyczność, punktualność,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • znajomość pakietów MS Office lub Google Workspace,
  • prawo jazdy kat.B,
  • j. angielski na poziomie B1,
  • praca na miejscu w biurze w Krakowie.

Mile widziane:

  • podstawy księgowości i/lub HR,
  • znajomość aplikacji i narzędzi do ewidencjonowania czasu pracy i urlopów,
  • wcześniejsze doświadczenie pracy w branży gamedev.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (na czas nieokreślony po okresie próbnym),
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i potencjału,
  • wysoki poziom transparencji na każdym poziomie,
  • zasadę, że zespół i jego członkowie są najwyższą wartością organizacji,
  • bezpośredni wpływ na rozwój firmy,
  • współfinansowanie karty Multisport.

Zgłoszenia na naszą ofertę wyślij proszę formularzem, który znajduje się poniżej ⬇️⬇️⬇️

Data publikacji: 2021-07-19

Liczba wyświetleń: 548