Praca w branży gier

Grafik 3D

dla La Familia w Warszawa

Inne Grafika i animacja

LA FAMILIA S.A. jest szybko rozwijającym się studiem gier z siedzibą w Centrum Warszawy (Plac Trzech Krzyży). Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko grafika 3D. Jeśli Twoją pasją jest wirtualne rzeźbiarstwo i jesteś biegły w magii tworzenia, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.
Zadania:
· tworzenie i teksturowanie modeli na podstawie otrzymanych referencji m.in: postacie, budynki, maszyny, elementy wystroju wnętrz;
· importowanie stworzonych assetów do silnika gry;
· optymalizacja modeli do wymogów projektu;
· udział w procesie kreatywnym tworzenia modeli postaci.
Wymagania:
· rok doświadczenia w pracy grafika;
· bardzo dobra znajomość jednego z programów graficznych według preferencji (Photoshop lub inny podobny);
· bardzo dobra znajomość anatomii, perspektywy, kompozycji, światła i kolorystyki;
· znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
· umiejętność projektowania 3D;
· znajomość środowiska Unity;
· dobrej znajomości 3ds Max lub Blendera.
Mile widziane:
· obsługa Cel-shader 3D;
· znajomosć Autodesk Softimage.
Oferujemy:
· miejsce pracy: preferowana stacjonarna lub zdalna w Warszawie;
· wybór rodzaju umowy w zależności od preferencji kandydata (UoP, UoD, UZ, B2B);
· wynagrodzenie 6000+;
· współpracę w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz elastyczne godziny pracy.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LA FAMILIA S.A. moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LA FAMILIA S.A. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym, na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Data publikacji: 2021-07-19

Liczba wyświetleń: 647