Praca w branży gier

QA Tester

dla Games Operators SA w Warszawa
opublikowane przez Jutsu Games

Praca stała Testowanie

Cześć, tworzymy zespół testerski w naszej spółce wydawniczej - a wydajemy takie tytuły jak 911 Operator; 112 Operator; Radio Commander; Counter Terrorist Agency i kilka innych.

Tak więc jeśli lubisz grać w takie gry i zgłaszać swoje uwagi - zapraszamy do nas :)

Obowiązki

Granie w nasze gry :)
Wyszukiwanie błędów w grach oraz raportowanie ich deweloperom,
Weryfikacja naprawionych błędów,
Współpraca z zespołami deweloperskimi,
Zgłaszanie sugestii mających na celu poprawę testowanych gier.

Wymagania:

Pasja do gier;
Umiejętność zwięzłego opisywania problemów;
Dociekliwość i wewnętrzna chęć do psucia gier;
Spostrzegawczość;
Dostępność
Znajomość języka angielskiego oraz polskiego w stopniu dobrym;

Mile widziane:

Znajomość naszych produkcji lub/oraz gier pokrewnych;
Doświadczenie w testowaniu lub w pracy w game devie;
Umiejętność krytycznego podejścia do gier, wskazania problemów i możliwości ich naprawy;
Obycie z grami i sprzętem na więcej niż jedną platformę (PC, PS4, XB1, Switch, Mobile);
Znajomość systemów raportowania błędów;
Umiejętność pisania zrozumiałych test planów;
Zaliczone targi oraz imprezy branżowe;

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, na poziomie 2000 - 4000 PLN net (B2B, umowa o dzieło lub umowa zlecenie)
realny wpływ na wygląd testowanych gier;
możliwość postawienia pierwszych kroków w branży gier komputerowych;
pracę zdalną lub miejsce w naszym biurze;
możliwość przetestowania i ogrania naszych najnowszych tytułów na długo przed ich oficjalną premierą;
brak crunchu;

Zgłoszenia (CV + parę słów od siebie, ewentualnie portfolio) proszę przesyłać wyłącznie przez formularz:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-07-19

Liczba wyświetleń: 962