Unity Developer - Portowanie gry 3D na konsole PlayStation oraz Xbox

dla Crystal Apps S.C. w Warszawa, Centrum.

Praca stała Programowanie

Do zespołu game developerów poszukujemy śmiałka posiadającego doświadczenie, w portowaniu gier na konsole Xbox oraz PlayStation

Jesteśmy zespołem tworzącym gry komputerowe, mobilne oraz konsolowe.
Jednym z naszych dzieł jest kolorowa, fabularna gra akcji 3D skupiona na medytacji oraz walce z demonami.
Gra jest już dostępna na platformach mobilnych oraz Steam, a przed zespołem postawione zostało nowe wyzwanie - port gry na konsole Xbox oraz PlayStation.

Jeśli uważasz, że chcesz wesprzeć zespół Crystal Apps i podjąć się zadania - zapraszamy w nasze progi :)

Obowiązki:

  • Zapoznanie się z architekturą kodu, logiką, oraz zasobami graficznymi gry.
  • Oszacowanie czasu oraz zaprojektowanie planu konwersji gry na konsole Xbox One oraz PlayStation 4.
  • Wdrożenie ustalonego planu konwersji we współpracy z zespołem.
  • Udzielanie pomocy zespołowi w przypadku komplikacji.
  • Optymalizacja gry pod kątem wydajności oraz zużycia pamięci na konsolach.
  • Przygotowanie, kompilowanie i wdrażanie gry na platformy sprzedażowe Xbox Live oraz PlayStation Store

Wymagania:

  • Doskonała znajomość Unity3D
  • Minimum trzyletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu Unity
  • Znajomość zasad tworzenia architektury kodu w grach video.
  • Mile widziane doświadczenie w portowaniu gier na konsole Xbox oraz Playstation
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Znakomita znajomość branży gier.

Oferujemy:

  • Praca w dowolnych godzinach, zdalnie lub razem z naszym zespołem w biurze w centrum Warszawy.
  • Praca w dowolnej formie zatrudnienia, na okres niezbędny do wypuszczenia oraz utrzymania stabilnych wersji na konsole Xbox oraz Playstation.
  • Forma współpracy: B2B, UoD, UoP
  • Wynagrodzenie: 6 000 - 10 000 pln miesięcznie netto.

Jeżeli uważasz że to wyzwanie dla Ciebie napisz do nas na: contact@crystalapps.eu
W tytule wiadomości umieszczając - Unity Developer.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-07-21

Liczba wyświetleń: 235