Praca w branży gier

Mid Unity Developer / Technical Co-founder / F2P mobile.

dla Tappaz Games w Zdalnie

Praca stała Programowanie

WAŻNE: Tworzysz Gry? Możesz pochwalić się własną produkcją? Odezwij się szukamy członka core team - pracownik nr:5 ;)

Główne zadania:

  • Aktywny udział przy projektowaniu i tworzeniu klasycznych gier F2P (Domino, Szachy, Karcianki)
  • Praca zgodnie z metodykami Agile, komunikacja Discord, wersjonowanie kodu.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność ustalania priorytetów i dotrzymywania napiętych terminów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i pracy zespołowej - Praca zdalna.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Ambicja wprowadzenia nowego produktu na rynek i przekształcenia go w szybko rozwijającą się firmę.

Inne:

  • Doświadczenie Client/Server duży plus
  • Wysokie poczucie estetyki, znajomość podstaw animacji, zacięcie "hakerskie".
  • Umiejętności prototypowania.
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Przynajmniej jeden wydany projekt mobilny (komercyjny lub prywatny)
  • Doświadczenie w pracy nad grami F2P
  • Znajomość REST API

Jesteśmy studiem które realizuje własne projekty gier na platformy mobilne. Posiadamy ogromną wiedzę w zakresie Perfomence Marketing oraz monetyzacji gier F2P.

www.tappaz.games
www.bowheadgames.com
Warszawa

Data publikacji: 2021-07-26

Liczba wyświetleń: 223