Praca w branży gier

Animator 3D

dla Medway Sp. z o.o. w Poznań

Praca stała Grafika i animacja

Na rynku istniejemy od 2011 roku i jesteśmy szybko rozwijającym się software housem zajmującym się tworzeniem aplikacji i gier interaktywnych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii.

Do naszego działu Game Development poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:
Animator 3D

OPIS STANOWISKA

Idealny profil kandydata osoba z min. 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, ale dla nas najważniejsze jest Twoje portfolio.

Do Twoich zadań będą należały:
• Animacja postaci
• Animacja pojazdów oraz innych obiektów 3D

WYMAGANIA

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości narzędzia Blender (rigowanie, animowanie)
• Umiejętności tworzenia realistycznych i efektownych animacji 3D
• Samodzielności, inicjatywy i odpowiedzialności

Mile widziane:
• Umiejętność tworzenia storyboardów i rysunków roboczych
• Obróbka animacji w postprodukcji

OFERUJEMY

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności - płacimy za Twoje doświadczenie, nie trzymamy się określonych progów
• Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę w klimatyzowanym biurze nad jeziorem Malta
• Komfortowe stanowisko pracy, wyposażone zgodnie z oczekiwaniem kandydata
• Zatrudnienie na cały etat
• Dowolną formę zatrudnienia: Umowa o pracę / B2B / inna do uzgodnienia
• Konsolę do gier w ramach odprężenia w pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego i pracy nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami interaktywnymi w Europie

Data publikacji: 2021-07-27

Liczba wyświetleń: 248