Praca w branży gier

Chief Revenue Officer (eSport / gaming)

dla Skinwallet S.A. w Szczecin / zdalnie
opublikowane przez Tar Heel Capital Pathfinder Sp. z o.o.

Praca stała Zarządzanie

Red Sky jest kluczową częścią funduszu Tar Heel Capital Pathfinder, który został uruchomiony pod koniec 2016 roku. Nasza idea to budowanie projektów z globalną perspektywą oraz ze szczególnym naciskiem na nowoczesne rozwiązania IT. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych startupów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Działamy zgodnie z formułą #venture_building - tworzymy projekty w oparciu o doświadczenie ekspertów, wśród których znajdują się zespoły programistów, designerów, project managerów, HR, administracji czy marketingu - gotowe rozwijać i wspierać dobrze rokujące startupy.

Skinwallet to platforma handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo. Działamy na rynku globalnym, na styku dwóch dynamicznie rozwijających się branż, czyli rynku gier wideo oraz e-sportu. W swoim portfolio posiadamy 2 produkty:
Skinwallet Instant - dający użytkownikom możliwość natychmiastowej sprzedaży posiadanych przez siebie dóbr cyfrowych z gier,
Skinwallet Market - marketplace dla dóbr cyfrowych z gier.
Działalność Skinwallet ma za zadanie prowadzić do usprawnienia procesów powiązanych z budowaniem wizerunku w grach. W tym celu tworzymy rozbudowane rozwiązania technologicznie usprawniające procesy wyceny, wymiany, eksploracji czy też uzyskiwania realnej wartości z dóbr cyfrowych.

O roli

Jako członek organizacji działającej na pograniczu e-sportu i obrotu dobrami cyfrowymi, będziesz odpowiadać m.in. za wzrost i źródła przychodów firmy. Będziesz mieć ostateczną odpowiedzialność za zwiększanie przychodów i wzrost spółki, wykorzystując i dostosowując interdyscyplinarne kompetencje z różnych obszarów: marketing, sprzedaż, business development, jak również rozwój produktu.

Zadania

  • poszukiwanie nowych sposobów rozwoju biznesu i monetyzacji
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
  • maksymalizowanie zasięgów i wydajności poprzez dodawanie nowych skalowalnych partnerstw
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem Spółki w celu realizacji bieżącego planu strategicznego oraz opracowania planu na kolejne okresy
  • zapewnienie wysokiej wydajności
  • budowa i zarządzanie globalnym zespołem sprzedaży, którego celem jest napędzanie rozwoju Spółki we wszystkich segmentach klientów
  • współpraca z działem finansów, rozwoju produktu i marketingiem w zakresie komunikacji, strategii cenowych i modeli biznesowych, aby osiągnąć cele związane ze zwiększaniem przychodów analizowanie wartości biznesowej produktu, aby dynamicznie reagować na potrzeby rynku (Klienci, Użytkownicy)
  • planowanie i realizacja budżetu oraz jego bieżące monitorowanie
  • planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów niezbędnych do realizacji projektu
  • analizowanie i przewidywanie sytuacji problemowych / blockerów oraz znajdowanie odpowiednich rozwiązań

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu strategią biznesową w branży e-sportu
  • udowodniona historia rosnących przychodów dzięki opracowywaniu nowych produktów, marketingowi, budowaniu marki i partnerstw
  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii w obszarze sprzedaży, rozwoju biznesu i marketingu
  • umiejętność tworzenia i realizacji strategii biznesowej
  • umiejętność podejmowania decyzji, planowania zasobów niezbędnych do realizacji projektu oraz efektywnej organizacji pracy
  • masz doświadczenie w pracy z wieloma kanałami marketingowymi, w szczególności z influencer marketingiem
  • umiejętność planowania i wykonywania budżetu, znajomość odpowiednich narzędzi
  • nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów - determinacja biznesowa
  • płynny znajomość języka angielskiego na poziomie biznesowym
  • bardzo dobra praktyczna znajomość strategii, taktyk i narzędzi marketingu cyfrowego

Mile widziane

  • znajomość metodologii zarządzania projektami (ze szczególnym uwzględnieniem Agile)
  • dobre zrozumienie trendów i cech charakterystycznych dla eSportu i branży eSport / gaming
  • zainteresowanie obrotem dobrami cyfrowymi i influencer marketingiem w branży eSport / gaming

Oferujemy

  • min. 15 000 PLN B2B + VAT
  • uczestnictwo w budowie międzynarodowych projektów internetowych i możliwość uczestniczenia w tworzeniu wartości biznesu
  • realny wpływ na strategię spółki i kierunek jej rozwoju
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji oraz grupy kapitałowej, a także współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata
  • dostęp do benefitów: pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • pakiet relokacyjny i kompleksowa obsługa relokacji

Data publikacji: 2021-07-28

Liczba wyświetleń: 285