Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Flint Arts w Gdańsk

Praca stała Grafika i animacja

Flint Arts to dynamicznie rozwijająca się firma wypełniona po brzegi pasją i kreatywnością.
Specjalizujemy się w tworzeniu gier na wszystkie dostępne platformy, jak i animacji 3D i CGI.
Siłą Flint Arts jest przyjacielska atmosfera współpracy i zgrany, doświadczony zespół.
Wspieramy rozwój naszych pracowników na każdym etapie oraz mocno dbamy o to, by każdy robił tylko i wyłącznie to, w czym czuje się najlepiej :)

Aktualnie chcielibyśmy poszerzyć nasz zespół o Grafika 3D :

Obowiązki:

  • Tworzenie assetów 3D do silnika Unity3D
  • Tworzenie tekstur/materiałów PBR
  • Tworzenie blockoutów lokacji
  • Tworzenie gotowych scen w Unity3D wraz z oświetleniem
  • Optymalizacja gotowych assetów i scen
  • Kooperacja z innymi grafikami jak i programistami i projektantami

Wymagania:

  • Portfolio
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Grafika 3D
  • Podstawy level designu (projekty lokacji)
  • Znajomość oprogramowania 3D (preferowany Blender)
  • Znajomość workflow High Poly to Low Poly
  • Znajomość oprogramowania Adobe Substance (Painter, Designer, Sampler)
  • Znajomość programu Adobe Photoshop
  • Znajomość Unity3D
  • Doświadczenie w branży gier
  • Znajomość zagadnień światła, koloru, kompozycji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (B2B)
  • Mnóstwo ciekawych projektów, na których rozwój i kierunek będziesz mieć wpływ
  • Biuro z wielkim ogrodem
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Finansowanie wyjazdów na konferencje, szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Partnerską atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV wraz z portfolio na formularz poniżej.

Data publikacji: 2021-07-28

Liczba wyświetleń: 794