Praca w branży gier

Senior Character Animator

dla Bones Studio w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Firma

Naszą misją jest ciągłe podnoszenie jakości animacji 3D w nowych grach i w przemyśle filmowym.
Bones to w pełni wyposażone studio produkcyjne specjalizujące się w motion capture i wszelkiego rodzaju animacji postaci 3D. Jako jedno z największych studiów performance capture w Europie pracujemy nad wieloma grami AAA (współtworzymy większość polskich dużych tytułów!) i wieloma produkcjami filmowymi. Rozwijamy również wewnętrzne projekty R&D.
Mamy prężnie rozwijający się dział animacji postaci do którego szukamy najlepszych animatorów.

Opis stanowiska

Będziesz pracować nad dziesiątkami gier i filmów, zdobywając jednocześnie doświadczenie w obszarze profesjonalnych procesów produkcji animacji postaci.
Przez większość czasu będziesz tworzyć animacje postaci w oparciu o dane motion capture zarejestrowane w naszym studio lub animować poklatkowo. Będziesz także pracować nad tworzeniem kompleksowych pipeline’ów animacji na potrzeby naszych klientów. A wszystko to w przyjaznej atmosferze i z dala od nieosiągalnych deadline’ów. Z nami nie będziesz się nudzić, obiecujemy.

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w branży gamedev lub filmowej
  • Doskonała znajomość MotionBuilder i / lub Maya / Blender
  • Umiejętność tworzenia animacji ciała na podstawie danych z systemu motion capture
  • Dobre zrozumienie tradycyjnych zasad animacji i umiejętność zastosowania ich w tworzeniu animacji
  • Doświadczenie w tworzeniu animacji dwunożnych / czworonożnych / pół-żywych postaci
  • Umiejętność efektywnej współpracy z animatorami, programistami i członkami innych zespołów
  • Showreel przedstawiający przykłady twoich dotychczasowych prac
  • Umiejętność rigowania postaci będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość silników real-time, takich jak Unity 3D lub Unreal Engine, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w zespole pasjonatów gier AAA i filmów
  • Bardzo doświadczony zespół, który pracował nad dziesiątkami projektów - będziesz miał od kogo się uczyć
  • Wynagrodzenie 8000-13000 zł brutto UoP
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Doskonała kawa

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, napisz nam, dlaczego uważasz, że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko klikając przycisk poniżej ↓

FB: https://www.fb.com/BonesMocap
Insta: https://www.instagram.com/bones.studio/
Showreel: https://www.youtube.com/watch?v=3MjSw-1S8BY

*Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
**Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Data publikacji: 2021-08-26

Liczba wyświetleń: 184