Praca w branży gier

Game Designer - Unity 3D (Horror)

dla HardCodeway w Zdalnie

Praca stała Design

Poszukujemy Game Designera do mrocznego projektu. Zależy nam na osobie otwartej, która pasjonuje się grami i czerpie z pracy przyjemność :) Oferujemy możliwość awansu na nowe stanowiska, długofalową współpracę i ogromny wpływ na projekty.

Obowiązki
-Projektowanie mechanik gameplayowych
-Zbieranie pomysłów i dokumentowanie ich w spójny dokument
-Prototypowanie poziomów
-Kreowanie balansu
-Praca na silniku z pozostałymi członkami zespołu
-Tworzenie czytelnej dokumentacji

Wymagania
-B. dobra Znajomość silnika Unity 3D
-Doświadczenie poparte w CV lub portfolio
-Znajomość branży
-Znajomość gier gatunku: horror-survival
-Umiejętność pracy w zespole
-Znajomość systemu kontroli wersji (np. git)

Oferujemy
-Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności (4-7k)
-Długofalowa współpraca w szybko rozwijającej się firmie
-Możliwy awans na nowe stanowiska
-Elastyczne godziny pracy
-Przyjemną atmosferę z doświadczonym zespołem!
-Full time lub 3/4

Zapraszamy do kontaktu: E-mail: hardcodeway@gmail.com lub bezpośrednio przez formularz Skillshot z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HardCodeWay moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym ( CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i pozostałych procesów rekrutacyjnych.”

Data publikacji: 2021-09-13

Liczba wyświetleń: 562