Praca w branży gier

Junior Unity Developer

dla Thing Trunk w Warszawa / zdalnie

Praca stała Programowanie

Thing Trunk to niezależna firma tworząca nowatorską serię wieloplatformowych gier komputerowych, czyli Return 2 Games. Na serię mają składać się wyjątkowe gry typu mid-core (pogranicze gier hardcore i casual), inspirowane złotymi latami rynku gier PC, kiedy twórcy mogli swobodnie wprowadzać innowacje, definiować nowe gatunki i kreować najbardziej zapadające w pamięć doświadczenia. Pierwsza gra z serii, Book of Demons, była jedną z najbardziej udanych polskich premier 2018 roku. Obecnie pracujemy nad Hellcard i Book of Aliens.

Do naszego kilkunastoosobowego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Unity Developer.

Jak wygląda praca u nas?

  • w Thing Trunk nie ma crunchu
  • wspieramy się: możesz liczyć na pomoc bardziej doświadczonych członków zespołu
  • mniejszy zespół to większy wpływ na kształt gry: u nas nie jesteś trybikiem w maszynie
  • pracujemy na naszym autorskim silniku, w Unity, Blenderze i pakiecie Adobe
  • na co dzień korzystamy z Gita, Slacka i Google Docs

Zakres obowiązków:

  • prototypowanie mechanik gier i efektów graficznych
  • programowanie gier i narzędzi
  • tworzenie dokumentacji
  • współpraca z designerami, testerami i leadami projektów

Czego oczekujemy:

  • znajomość silnika Unity (zarówno 2D jak i 3D)
  • dobra znajomość C#
  • umiejętność skutecznego organizowania sobie pracy
  • łatwość komunikacji w języku polskim
  • dobra znajomość języka angielskiego w piśmie

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub własne projekty
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do wersjonowania kodu (korzystamy z Gita)
  • znajomość zaawansowanych tematów związanych z Unity, na przykład programowanie sieciowe, scriptable render pipelines, burst, itp.
  • znajomość C++
  • znajomość Blendera
  • link do portfolio albo próbka kodu, którą chcesz się pochwalić

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia u boku profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów
  • zdrową równowagę między pracą a życiem, brak nadgodzin i crunchu
  • pracę nad ciekawymi projektami i możliwość wpływania na charakter tworzonych gier
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia, zakresu obowiązków oraz formy współpracy (orientacyjne widełki to 3000 - 6000 pln netto)
  • stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej
  • samodoskonalenie i rozwój

Informacje dodatkowe:

Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra Stokłosy) z elastycznym podejściem do godzin pracy, oraz możliwością pełnej albo częściowej pracy zdalnej. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.thingtrunk.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, linku do portfolio oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska.

Dane wysyłane poprzez formularz skillshot są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com

Data publikacji: 2021-09-06

Liczba wyświetleń: 1152