Praca w branży gier

Studio Manager

dla Thing Trunk w Warszawa

Praca stała Programowanie

Thing Trunk to niezależna firma tworząca nowatorską serię wieloplatformowych gier komputerowych, czyli Return 2 Games. Na serię mają składać się wyjątkowe gry typu mid-core (pogranicze gier hardcore i casual), inspirowane złotymi latami rynku gier PC, kiedy twórcy mogli swobodnie wprowadzać innowacje, definiować nowe gatunki i kreować najbardziej zapadające w pamięć doświadczenia. Pierwsza gra z serii, Book of Demons, była jedną z najbardziej udanych polskich premier 2018 roku. Obecnie pracujemy nad Hellcard i Book of Aliens.

W związku z tym, że zespół się rozrasta (obecnie liczy 13 osób), poszukujemy osoby na stanowisko Studio Manager, która pomoże odciążyć zarząd z zadań operacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów strategicznych studia określonych wspólnie z zarządem
  • Pełny nadzór nad administracją firmy, w szczególności księgowością, biurem, wyposażeniem
  • Pełny nadzór nad HR, w szczególności rekrutacją i rozwojem zespołu
  • Pełny nadzór nad finansami firmy (budżetowanie projektów, śledzenie wydatków i wyników finansowych)
  • Business development i pozyskiwanie finansowania
  • Usprawnianie procesów firmowych, budowanie struktury i określanie zakresów odpowiedzialności członków zespołu
  • Praca bezpośrednio z zarządem, leadami projektów i działów, partnerami zewnętrznymi

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Nakierowanie na rozwiązywanie problemów i osiąganie celów
  • Dobra znajomość branży gamedev
  • Chęć związania się z firmą na dłuższy czas
  • Bardzo dobra znajomość biznesowego języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Łatwość komunikacji w języku polskim

Mile widziane:

  • Wykształcenie w kierunku zarządzania
  • Doświadczenie w pracy w branży gamedev

Oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia branżowego u boku profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • Przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów
  • Pracę pełną wyzwań i ciekawych projektów
  • Możliwość współtworzenia strategii firmy i budowania kultury opartych na rozwoju, jakości, kreatywności, komunikacji, współpracy i tolerancji
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem, brak nadgodzin i crunchu
  • Elastyczne podejście do formy współpracy
  • Możliwość partycypowania w sukcesach finansowych firmy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków
  • Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej

Informacje dodatkowe:

Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra Stokłosy) z elastycznym podejściem do godzin pracy, oraz możliwością pełnej albo częściowej pracy zdalnej. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.thingtrunk.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, linku do portfolio oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska na adres jobs@thingtrunk.com w tytule wpisując „Studio Manager”.

Dane wysyłane na adres jobs@thingtrunk.com oraz poprzez formularz skillshot są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com

Data publikacji: 2021-09-06

Liczba wyświetleń: 315