Praca w branży gier

QA Tester

dla Iron VR w Gliwice

Praca stała Testowanie

Title

QA Tester

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy QA do zasilenia naszego zespołu produkcyjnego przy projektach VR-owych.
Praca na miejscu w Gliwicach

Obowiązki:
✔️Testowanie gier VR w oparciu o dokumentację oraz testy eksploracyjne
✔️Pisanie planów testowych oraz przypadków testowych
✔️Tworzenie dokumentacji
✔️Sprawdzanie i zgłaszanie błędów

Wymagania:
✔️Doświadczenie w pracy na stanowisku testera
✔️Znajomość systemu do zarządzania zadaniami (Jira, Slash Trello lub inne)

Mile widziane:
✔️Szeroka wiedza z zakresu gier
✔️Doświadczenie z VR
✔️Doświadczenie w testowaniu gier komputerowych
✔️Znajomość systemu kontroli wersji (SVN)
✔️Znajomość Unreal Engine 4

Oferujemy:
✔️Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
✔️Wygodne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)
✔️Biuro w centrum Gliwic
✔️Czynny udział na przestrzeni całego projektu
✔️Prace przy najnowszych technologiach VR i AR
✔️Cykliczne spotkania integracyjne
✔️Dostęp do biblioteki gier

Kilka słów o Nas:

Iron VR to nowy gliwicki developer tworzący gry VR. Team jest w fazie dynamicznego rozwoju, więc zapewniamy duży wpływ na nasze projekty jak i rozwój. Współpracujemy z wiodącymi producentami gogli VR na rynku światowym. Tworzymy również własne narzędzia i rozwiązania do pracy przy technologii wirtualnej rzeczywistości
w celu optymalizacji procesu produkcyjnego.

Obecnie pracujemy nad projektem: Lust of Darkness VR - adaptacje gry o tym samym tytule pod technologię wirtualnej rzeczywistości - jest to narracyjna gra. W zanadrzu zapowiedziany mamy też całkiem nowy ekscytujący projekt.

📧Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: job@ironvr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2021-09-14

Liczba wyświetleń: 416