Praca w branży gier

Junior Programmer UE4

dla Carbon Studio w Gliwice

Praca stała Programowanie

Title

Poszukujemy programisty który chce rozpocząć swoją przygodę z produkcją gier komputerowych lub jest na początku swojej zawodowej ścieżki w tej branży. Szukamy kogoś z podstawową wiedzą na temat blueprintów Unreal Engine 4 i C++.
Praca stacjonarna w Gliwicach

Obowiązki:
✔️Współpraca z programistami w celu tworzenia narzędzi i systemów do animacji
✔️Tworzenie i edycja Animation Blueprintów
✔️Współpraca zespołem artystów, animatorów

Wymagania:
✔️Podstawowa znajomość Unreal Engine 4
✔️Chęć współpracy i komunikacji z zespołem

Mile widziane:
✔️Znajomość programów do tworzenia animacji (Blender/MotionBuilder/Maya)
✔️Pasja do gier
✔️Znajomość systemu kontroli wersji (SVN)

Oferujemy:
✔️Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
✔️Wygodne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)
✔️Biuro w centrum Gliwic
✔️Czynny udział na przestrzeni całego projektu
✔️Prace przy najnowszych technologiach VR i AR
✔️Cykliczne spotkania integracyjne
✔️Dostęp do biblioteki gier

Kilka słów o Nas:

Carbon Studio istnieje od 2015 roku - powstało z entuzjazmu do technologii VR - w której z sukcesami tworzymy swoje gry różnych gatunków. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: wydaliśmy cztery tytuły pojawiając się na wszystkich możliwych platformach VR. Rozwijamy swoje narzędzia dedykowane tej technologii jak i poszukujemy nowych rozwiązań gameplayowych w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

W portfolio Carbon Studio znajdują się gry takie jak Alice VR i The Wizards. Obecnie pracujemy nad grą w uniwersum Warhammer: Age of Sigmar. Tempestfall.
Nasze przyszłe tytuły obracają się wokół najbardziej bliskich nam tematów którymi są pierwszoosobowe gry akcji. Planujemy również rozwój obecnych marek studia o segmenty coopowe i multiplayerowe.

📧Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: job@carbonstudio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2021-09-14

Liczba wyświetleń: 393