Praca w branży gier

Mid Tester / Designer

dla Awesome Industries Sp. z o.o. w Kraków

Praca stała Testowanie

Awesome Industries w Krakowie szuka doświadczonego testera do pracy nad grami o tematyce samochodowej oraz platformowej.

Wymagania:

  • Znajomość aktualnego rynku gier,
  • Samodzielność i umiejętność samoorganizacji,
  • Znajomość ogólnych zagadnień związanych z testowaniem
  • Pasja do gier,
  • Chęć ciągłego rozwoju i samodoskonalenia,
  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie mechanik gameplayowych,
  • Testowanie i balansowanie rozgrywki,
  • Praca z UI,
  • Doświadczenie w submisji przynajmniej jednego tytułu do Sony lub Microsoftu.

Mile widziane:

  • Znajomość silników automatyzacji procesu testowania,
  • Znajomość silnika Unity,
  • Znajomość narzędzi raportujących,

Oferujemy:

  • Praca z najnowszymi technologiami (Xbox, PS4, Switch)
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do wykonanej pracy
  • Praca w bardzo przyjemnej atmosferze i doświadczonym zespole
  • Biuro w ścisłym centrum Krakowa (ul. Krzyża)
  • Realny wpływ na kształt projektu

Data publikacji: 2021-09-13

Liczba wyświetleń: 453