Praca w branży gier

Unity Developer (stażysta/junior)

dla SQRT3 Games SA w Warszawa

Praca stała Programowanie

W SQRT3 tworzymy casualowe i mid-core gry typu Time Management.

Przez ostatnie 10 lat udało nam się stworzyć już 20 gier, przetłumaczonych na kilkanaście języków, wydawanych na platformach PC, Mac, iOS, Android oraz na konsolach.

Naszą najświeższą produkcją jest wydana w 2020 roku gra Arcane Arts Academy:

Poszukujemy osoby na stanowisko Unity Developer.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
Tworzenie gier typu Casual na PC i urządzenia mobilne.

Wymagania:

  • Dobra znajomość silnika Unity;
  • Umiejętność pracy z istniejącym już i rozwijanym od jakiegoś czasu projektem;
  • Umiejętność czytania i komunikacji (tekstowej) w języku angielskim;
  • Świadomość, iż gra jest spójną całością, a nie zestawem niezależnych elementów.

Docenimy:

  • Studia na kierunku związanym z wykonywaną pracą;
  • Doświadczenie przy produkcji gier (niekoniecznie komercyjne);
  • Doświadczenie w pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN);
  • Umiejętność pracy w metodykach Agile.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wsparcie firmy w rozwoju osobistym
  • Pracę w modelu hybrydowym

Zgłoszenia należy przesyłać na formularz poniżej. Prosimy o załączanie jedynie CV, najlepiej w formacie .pdf - do innych materiałów (portfolio, gry) należy zamieścić link w treści zgłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Uwzględnimy jedynie zgłoszenia zawierające poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883

Data publikacji: 2021-09-23

Liczba wyświetleń: 884