Praca w branży gier

Unity Developer

dla Media Alliance Gaming Studio w Katowice,PL

Praca stała Programowanie

Opis oferty:
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy programistów C# dobrze znających środowisko Unity. Oferujemy pracę w międzynarodowym zespole gwarantujący rozwój osobisty, ciekawą tematykę pracy, prywatne ubezpieczenie medyczne, karnety sportowe oraz inne atrakcje

Zakres obowiązków:
Przejęcie odpowiedzialności za jeden z ważniejszych modułów produktu
Współpraca z grupami tworzącymi kontent
Praca nad optymalizacją działania projektu

Wymagane umiejętności:
Bardzo dobra znajomość środkowiska Unity
Ogólna wiedza na temat technicznych aspektów tworzenia gier
Doświadczenie w optymalizacji, profilowaniu, debugowanie
Znajomość systemów kontroli wersji - głównie SVN i git
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dokładność i systematyczność
Mile widziane są zainteresowania w dziedzinie historii, socjologii lub geopolityki
Duża wiedza algorytmiczna oraz doświadczenie z tworzeniem architektury oprogramowania będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja : Katowice, Polska

Offer description:
Due to the development of our companies, we are looking for C # programmers who know the Unity environment well. We offer work in an international team that guarantees personal development, interesting topics of work, private medical insurance, sports passes, and other attractions

Responsibilities:
Taking responsibility for one of the most important product modules
Cooperation with Content Creators
Work on optimizations

Required skills:
Very good knowledge of the Unity environment
General knowledge of the technical aspects of game development
Experience in optimization, profiling, debugging
Knowledge of version control systems - mainly SVN and git
Very good knowledge of English
Openness, communication, and the ability to work in a team
Accuracy and systematicity
Interests in history, sociology, or geopolitics are welcome
Great algorithmic knowledge and experience in creating software architecture will be an additional advantage

Location: Katowice, Poland

Data publikacji: 2021-09-24

Liczba wyświetleń: 336