Praca w branży gier

Game Designer Unreal Engine 4

dla Gaming Factory S.A. w Zdalnie

Praca stała Design

Poszukujemy Game Designera UE4 do współpracy przy naszych projektach.

Zależy nam na osobie otwartej, która pasjonuje się grami i czerpie z pracy przyjemność. Oferujemy możliwość awansu na nowe stanowiska, długofalową współpracę, ogromny wpływ na produkcję oraz zyski ze sprzedaży.

Obowiązki
-Projektowanie mechanik gameplayowych
-Zbieranie pomysłów i dokumentowanie ich w spójny dokument
-Prototypowanie poziomów
-Kreowanie balansu
-Praca na silniku z pozostałymi członkami zespołu
-Tworzenie czytelnej dokumentacji

Wymagania
-Znajomość silnika UE4
-Doświadczenie poparte w CV (co najmniej roczne doświadczenie na silniku)
-Znajomość branży
-Umiejętność pracy w zespole
-Znajomość systemu kontroli wersji

Oferujemy
-% zysków ze sprzedaży
-Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności (4.5-6k) - do negocjacji, w zależności od doświadczenia i umiejętności $ mogą być większe
-Długofalowa współpraca w szybko rozwijającej się firmie
-Możliwy awans na nowe stanowiska i przejęcie na własność projektu
-Elastyczne godziny pracy
-Przyjemną atmosferę z doświadczonym zespołem!

Zapraszamy do kontakti: E-mail: hardcodeway@gmail.com lub bezpośrednio przez formularz Skillshot z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HardCodeWay moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym ( CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i pozostałych procesów rekrutacyjnych.”

Data publikacji: 2021-10-11

Liczba wyświetleń: 376