Praca w branży gier

Gameplay Designer UE4

dla Glivi Games w Gliwice

Praca stała Design

Poszukujemy zdolnego Gameplay Designera do pracy przy projekcie opartym na Unreal Engine 4.

Zadania:

  • opracowywanie mechanik gry i ich szczegółów
  • prototypowanie mechanik w podstawowym zakresie
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • konsultacja z działem programistów

Oczekujemy:

  • przynajmniej podstawowej znajomości Blueprintów
  • komunikatywności
  • umiejętności korzystania z pakietu Office lub alternatyw
  • umiejętności korzystania z Trello/Jira
  • umiejętności korzystania z Perforce, Git lub SVN
  • kreatywności i odpowiedzialności
  • umiejętności współpracy z zespołem
  • samoorganizacji

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2500 - 5000 PLN netto (w zależności od umiejętności)
  • praca w biurze w centrum Gliwic
  • preferowana UoD/B2B
  • owocowe czwartki

Prosimy o kontakt na mail: contact@glivigames.com lub przez formularz na Skillshot podając klauzulę RODO:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Data publikacji: 2021-10-12

Liczba wyświetleń: 223