Praca w branży gier

Gameplay Programmer UE4

dla Glivi Games w Gliwice

Praca stała Programowanie

Poszukujemy zdolnego Gameplay Programmera do pracy przy grze robionej w technologii Unreal Engine 4.

Zadania:

  • tworzenie czytelnego kodu w C++ i Blueprintach
  • tworzenie dokumentacji kodu
  • współpraca z teamem grafików

Oczekujemy:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości silnika Unreal Engine 4
  • dobrej umiejętności tworzenia kodu w C++
  • znajomości systemu kontroli wersji Perforce, Git lub SVN
  • umiejętność korzystania z Trello/Jira
  • kreatywności i odpowiedzialności
  • umiejętności współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 4000 - 6000 PLN netto
  • praca w biurze w centrum Gliwic
  • preferowana UoD/B2B
  • owocowe czwartki

Prosimy o kontakt na mail: contact@glivigames.com lub przez formularz na Skillshot podając klauzulę RODO:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Data publikacji: 2021-10-12

Liczba wyświetleń: 224