Praca w branży gier

Senior Unity Developer

dla Triple Espresso S.A. w Warszawa

Praca stała Programowanie

4Est - Kim jesteśmy
4EST S.A to dynamicznie rozwijająca się polska spółka skupiona na produkcji gier sportowo-rywalizacyjnych. Na jej czele stoi były prezes klubu piłkarskiego Legia Warszawa i założyciele spółek gamingowych takich jak Unseen Silence czy Fallen Leaf. Łącząc nasze doświadczenia biznesowe oraz pasję do gier i sportu postanowiliśmy wspólnie tworzyć bezkonkurencyjne produkcje o sportowej tematyce. Naszym celem jest dostarczenie graczowi dużej dawki emocji wprowadzając go w unikalny klimat każdej gry.

Aktualnie poszukujemy kreatywnych i otwartych osób, które chcą z nami połączyć siły i przyczynić się do dalszego rozwoju firmy.

Obecnie do realizacji ambitnego projektu gry z gatunku city builder/tycoon rekrutujemy na stanowisko Senior Unity Developer

Twoje zadania będą polegać na:
● Tworzenie gier za pomocą C# w silniku Unity
● Decydowanie o technicznych aspektach rozwoju projektu,
● Przygotowanie estymacji czasowej zadań,
● Tworzeniu dokumentacji;
● Dzieleniu się wiedzą;
● Code review, czyszczeniu kodu i optymalizacji.

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
● Cechuje Cię bardzo dobra znajomość C# i Unity 3D
● Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (wymagamy też komunikacji w j. polskim)
● Masz za sobą 3-4 lata doświadczenia komercyjnego jako Unity Developer i skończony przynajmniej jeden projekt.
● Dobrze znasz systemy kontroli wersji (SVN)
● Jesteś komunikatywny i dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
● Umiejętnie zarządzasz swoim czasem pracy

Masz dodatkowy plusik jeśli:
● Znasz wzorce projektowe i zasady OOP
● Potrafisz rozwiązywać problemy
● Rozumiesz specyfikę różnych platform
● Znasz inne silniki
● Posiadasz dodatkowe niekomercyjne doświadczenie (własne projekty).

Z naszej strony oferujemy:
● Elastyczne godziny pracy.
● Młody dynamiczny zespół.
● Elastyczne formy zatrudnienia.
● Eventy integracyjne.
● Wpływ na ostateczny kształt gry.
● Kreatywną i przyjazną atmosferę.
● W pełni wyposażone zaplecze socjalne.
● Pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole.

Data publikacji: 2021-10-13

Liczba wyświetleń: 172