Praca w branży gier

Marketing Producer

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje kandydata\kandydatki na stanowisko Marketing Producer. Osoba ta będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy wewnętrznego zespołu artystów oraz współpracę z zewnętrznymi twórcami, odpowiedzialnymi za przygotowywanie kampanii reklamowych Frostpunka 2 oraz innych gier 11 bit studios. Praca odbywać się będzie w modelu hybrydowym (wymagana obecność minimum 3 dni w tygodniu na miejscu w biurze w Warszawie).

Obowiązki

  • Planowanie oraz zarządzanie pracą wewnętrznego działu produkującego assety 2D oraz video.
  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami produkującymi materiały marketingowe.
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach egzekucji planów marketingowych i biznesowych.

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży gamingowej lub technologicznej.
  • Zaawansowany język angielski oraz polski, zarówno w mowie jak i piśmie.
  • Wysoki poziom umiejętności organizacji pracy.
  • Bycie na bieżąco ze światem gier video.

Mile widziane

  • Bycie aktywnym graczem PCtowym / konsolowym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu przy użyciu narzędzi typu Jira.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy (“core hours” między 10:00 a 16:00).
  • Budżet szkoleniowy.
  • Bonus roczny.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.
  • Lekcje języka angielskiego (grupowe i indywidualne).
  • Możliwość skorzystania z prywatnej pomocy psychologicznej.
  • Wyjazdy na wydarzenia branżowe.
  • Nowoczesne biuro w okolicy Dworca Wileńskiego oraz Dworca Wschodniego.

Data publikacji: 2021-10-14

Liczba wyświetleń: 353