Praca w branży gier

Senior Unity Developer

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca zdalna

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat z pasją tworzymy gry z gatunku HOPA i RPG. Mamy na koncie ponad 90 tytułów dostępnych na najpopularniejszych systemach i urządzeniach: PC, Mac oraz na urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach i innych urządzeniach sterowanych systemami Android, iOS, Windows 10), na konsolach do gier (Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, Playstation 5, Nintendo Switch).

 Po momencie ciszy wracamy do gry, aby zrobić kolejny duży krok w rozwoju naszej firmy.

Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier f2p i aby to osiągnąć budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Jeśli kręcą cię systemowe gry ze złożonymi mechanikami i wielowarstwową metą, łączące wysoką jakość wizualną z niebanalnym podejściem do settingu fantasy, to na pewno odnajdziesz się w naszym studiu RPG, które skupia się na tworzeniu gier mobilnych f2p

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca zdalna lub w systemie hybrydowym.

Rekrutacja online!

• Dobrą znajomość C# i silnika Unity.
• Doświadczenie w pracy z silnikiem i dowolny ukończony projekt (profesjonalny lub amatorski).

Mile widziane:

• Doświadczenie w tworzeniu gier na różne platformy (PC, Android, iOS).
• Wykształcenie techniczne.
• Dobry angielski.

Dodatkowe zalety:

• Znajomość Java, Objective-C.
• Doświadczenie w tworzeniu shaderów (HLSL, GLSL).

Twoje codzienne zadania to:

• Projektowanie łatwych w utrzymaniu systemów gry w oparciu o architekturę model/widok.
• Programowanie wydajnych rozwiązań w warstwie meta-gry jak i gameplay'u.
• Wdrażanie i aktualizację pluginów (zarządzanych i natywnych).
• Praca przy aktualizacjach.
• Praca nad optymalizacją istniejącego i napisanego kodu.
• Praca z systemem kontroli wersji (git, git-flow).
• Dbałość o jakość rozwiązań.

Dołączając do Nas pamiętaj o tym że:

• Budujemy zespół złożony z zaangażowanych talentów. Zapewniamy pewne zatrudnienie na UoP lub B2B.
• Rozwój jest kluczem do sukcesu, dlatego możesz być pewny nielimitowanego budżetu na szkolenia.
• Dobre projekty powstają tylko w wyjątkowej atmosferze. Dbamy o nią opierając się o trzy filary: szacunek, zaufanie, komunikacja. Jasno i bez zadęcia.
• Ostatni rok pokazał nam, że działając zdalnie można tworzyć wyjątkowe projekty oraz, że wszyscy czasem tęsknią za biurem. Dlatego oferujemy hybrydowy system pracy, w którym to Ty decydujesz skąd pracujesz.
Get things done. Wierzymy w zadaniowość, nie godziny. Dlatego promujemy elastyczne godziny pracy.
• Jeśli jesteś zmotoryzowany / zmotoryzowana, pod naszym biurem zawsze znajdziesz miejsce na swój samochód czy motocykl lub rower.
• O zdrowie trzeba dbać. Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.

Data publikacji: 2021-10-29

Liczba wyświetleń: 279