Praca w branży gier

Junior Marketing Specialist

dla Movie Games SA w Warszawa

Praca stała Inne

Movie Games SA poszukuje osoby na stanowisko Junior Marketing Specialist w biurze w Warszawie. Specjalizujemy się w wydawaniu i produkcji gier typu indie oraz indie premium na PC oraz konsolach. Pracujemy z jedenastoma utalentowanymi studiami, zaś naszą misją jest dotarcie z ich tytułami do jak największej liczby graczy na całym świecie.

Zakres obowiązków

Jako Junior Marketing Specialist będziesz wspomagać organizacyjną stronę procesu wydawania gier. Będziesz uczestniczyć we wprowadzaniu gier na platformy Steam, GOG.com, PlayStation, Xbox i inne. Będziesz organizować i koordynować zniżki oraz towarzyszące im akcje promocyjne, a także optymalizować kampanie, aby zwiększać ich efektywność.

Pozostając w kontakcie ze studiami realizującymi wydawane przez nas gry, będziesz wspierać organizacyjnie przygotowywanie materiałów marketingowych. Ponadto będziesz utrzymywać relacje z partnerami. Ważną częścią Twojej pracy będzie bliska współpraca z działem contentu i pomoc w tworzeniu oraz publikowaniu skoordynowanej, spójnej komunikacji.

To doskonała pozycja dla osób chcących rozpocząć przygodę z branżą gier. Nie musisz mieć doświadczenia - szukamy osoby z pasją do gier, wiedzą o rynku i motywacją, aby uczyć się i rozwijać.

Kwalifikacje

  • Znasz i kochasz gry wideo
  • Znasz produkcje Movie Games
  • Potrafisz zidentyfikować rynkowe trendy oraz określić unikalne cechy głównych platform wydawniczych
  • Chcesz rozwijać się w zakresie marketingu gier
  • Potrafisz się zorganizować i dotrzymywać terminów
  • Masz zdolności komunikacyjne i potrafisz pracować w zespole
  • Nie boisz się nawiązywać kontaktów online i offline
  • Masz motywację i inicjatywę
  • Posiadasz zmysł analityczny
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację poprzez tekst i na żywo
  • Mile widziana znajomość SteamWorks i innych platform wydawniczych

Co oferujemy?

  • Pracę na podstawie umowy o dzieło lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - kwota do negocjacji
  • Pracę z ambitnymi, pomysłowymi twórcami gier indie
  • Uczestnictwo w różnorodnych, ciekawych projektach
  • Możliwość pracy zdalnej, gdy obowiązki nie wymagają obecności w biurze
  • Pracę nad materiałami skierowanymi do największych mediów i na największe eventy gamingowe świata
  • Możliwość rozwoju i stopniowej specjalizacji w obszarach związanych z marketingiem gier

Prosimy o składanie aplikacji online z załączonym CV zawierającym następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movie Games SA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do usłyszenia!

Data publikacji: 2021-11-22

Liczba wyświetleń: 454