Praca w branży gier

Grafik 3D Generalista / Animator

dla FP Multimedia sp. z o.o. w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy video studiem, specjalizującym się w animacjach 3D, działamy na międzynarodowym rynku korporacyjnym.

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy
• Zatrudnienie na pełen etat i umowę o pracę.

• Ubezpieczenie pracownicze i pakiet medyczny.
• Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w formie premii.

Zadania
• Tworzenie wysokiej jakości scen i modeli do animacji promocyjno-multimedialnych.

Oczekiwania
• Wymagane doświadczenie poparte bardzo dobrym portfolio.
• Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność.
• Bardzo dobra znajomość pakietu 3ds MAX (w tym wtyczek iToo i tyFlow) lub Cinema 4D.
• Kreatywność, dobra organizacja pracy.
• Dodatkowym atutem będzie umiejętność oraz znajomość After Effects (w zakresie montażu grafiki 3D i podstaw motion design).
• Mile widziane doświadczenie w branży nowych mediów, produkcji filmowej lub reklamy oraz interaktywnych narzędzi komunikacji.

Praca w pełnym wymiarze godzin w siedzibie naszej firmy w centrum Krakowa.

Po zapoznaniu się z profilem naszej firmy, prosimy o przesyłanie aplikacji
z portfolio lub linkami do demo.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Przystępując do rekrutacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez FP Multimedia sp. z. o.o. z siedzibą w Krakowie, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Data publikacji: 2021-11-24

Liczba wyświetleń: 266