Praca w branży gier

Senior/Lead Game Designer

dla Gruby Entertainment w zdalnie

Praca stała Design

gruby_logo

Gruby Entertainment to młoda firma z doświadczonym zespołem, która we współpracy z zagranicznym wydawcą pracuje nad projektem gry FPP osadzonej w świecie cyberpunk’a.
Poszukujemy osoby na stanowisko senior/lead game designera, która pomoże zdefiniować i balansować rozgrywkę roguelite-shootera.

Obowiązki:

  • Projektowanie i prototypowanie mechanik
  • Rozwiązywanie problemów designowych przy użyciu istniejących narzędzi/mechanik
  • Tworzenie dokumentacji
  • Balansowanie rozgrywki
  • Komunikacja z reszta zespołu

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku designera
  • Praktyczna znajomość Unreal Engine 4
  • Dobra znajomość trendów panujących w grach z gatunków FPS i roguelite
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji swoich pomysłów w formie ustnej i pisemnej
  • Biegła komunikacja w języku angielskim

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Kreatywna swoboda podczas tworzenia projektu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna

CV wraz z poniższa klauzulą prosimy kierować na formularz pod ogłoszeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gruby Entertainment Sp. z o.o.. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i pozostałych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gruby Entertainment Sp. z o.o. (adres: ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa)

Data publikacji: 2021-11-24

Liczba wyświetleń: 193